Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

dobiegł końca kolejny rok szkolny. Był to czas nauki, wyzwań, wspólnych działań, sukcesów oraz codziennej pracy, która wymagała od nas wszystkich zaangażowania i wytrwałości.

Serdecznie gratuluję wszystkim Uczniom ukończenia roku szkolnego. Dziękuję za Waszą obecność, wysiłek i chęć rozwijania znajomości języka polskiego oraz polskiej kultury, tradycji, geografii i historii.

Słowa szczególnego uznania kieruję do Nauczycieli za profesjonalizm, cierpliwość i serce wkładane każdego dnia w pracę z uczniami.

Dziękuję również Rodzicom za współpracę, zaufanie i wsparcie, bez których realizacja naszych działań nie byłaby możliwa.

Wyrazy wdzięczności składam także Przewodniczącej Rady Rodziców, Pani Annie Panowej, za zaangażowanie, życzliwość oraz aktywne wspieranie inicjatyw podejmowanych przez społeczność naszej szkoły.

Szkoła Polska przy Ambasadzie RP w Kijowie to miejsce tworzone przez ludzi, którzy mimo odległości i codziennych wyzwań potrafią budować wspólnotę opartą na wzajemnym szacunku, współpracy i trosce o młode pokolenie.

Życzę wszystkim bezpiecznych, spokojnych i pełnych dobrych chwil wakacji. Niech będzie to czas odpoczynku, nabrania sił i realizacji marzeń.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

Barbara Józefowicz
Dyrektor Szkoły Polskiej przy Ambasadzie RP w Kijowie